reklama
reklama

Zmiana nazwy andrychowskiego klubu

Sport, Wiadomości, 23.01.2020 15:15, DK
Beskid wraca do historycznej nazwy - KS Beskid Andrychów.
Zmiana nazwy andrychowskiego klubu
- Coś, co dla całej naszej społeczności było oczywiste, teraz potwierdzenie znalazło również w rejestrze sądowym, w którym już za kilka dni nazwa naszego klubu widniała będzie jako: KLUB SPORTOWY BESKID ANDRYCHÓW. Zniknie zatem przedrostek "Andrychowski", który tymczasowo funkcjonował od 2007 roku i miał związek z niezakończonym postępowaniem upadku dawnego klubu - przypominają działacze Beskidu.
W swojej historii andrychowski klub kilkukrotnie zmieniał nazwę. Początkowo nazywał się właśnie KS Beskid Andrychów, następnie KS Włókniarz Andrychów, kolejną nazwą było TS Beskidy Andrychów i w końcu Andrychowski Klub Sportowy Beskid. Teraz władze klubu mogą powrócić do nazwy, która najlepiej i najmocniej utkwiła w świadomości kibiców oraz mieszkańców Andrychowa, czyli KS Beskid Andrychów.

Jakie plany ma zarząd KS Beskid Andrychów?
- Utrzymanie zespołu seniorów w IV lidze
- poprawa infrastruktury obiektu treningowego przy ul. Dąbrowskiego, oświetlenie go i budowa kontenera z zapleczem socjalnym oraz magazynem
- Awans drużyny juniorów do ligi wojewódzkiej
- Powiększenie grona sponsorów
- Poprawa organizacji wewnątrz klubu i wreszcie znalezienie prezesa.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dudek, 24.01.2020 08:30

Przepięknie położony obiekt. Władze Andrychowa zamiast wydawać pieniądze na jakieś projekty utopijne powinny zadbać o jego stan ,wprowadzić program mający na celu udostępnianie obiektu tak żeby zarabiał na swoje utrzymanie. W raz z basenem stanowiłoby doskonałe centrum sportowe Andrychowa. Są parkingi w pobliżu, aleje spacerowe itp. Wystarczy tylko chcieć coś działać.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama