Poranne szusowanie i pierwsze wejście na wschód słońca na wieży widokowej – Słotwiny Arena

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.01.2020 14:35, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Poranne szusowanie i pierwsze wejście na wschód słońca na wieży widokowej – Słotwiny Arena
„Poranne szusowanie” i pierwsze wejście na wschód słońca na wieży widokowej – Słotwiny Arena, Krynica-Zdrój, 25 stycznia 2020 r.

Już 25 stycznia narciarze odwiedzający ośrodek Słotwiny Arena będą mogli wziąć udział w „porannym szusowaniu” – specjalnie na tę okazję uruchamiamy nasz główny wyciąg i trasy narciarskie o godz. 6:30.

Miłośników wschodów słońca zapraszamy także na pierwsze wejście na wieżę widokową, gdzie wspólnie powitamy nowy dzień.▫️Oprócz cudownych widoków nasi goście będą mieli okazję przejścia z przewodnikiem, który opowie wiele ciekawostek związanych z atrakcją, jaką jest wieża w Krynicy-Zdroju.

Ważne informacje:

Tego dnia wschód słońca nastąpi o godz. 7:18!
Kasa dolna będzie czynna od godz. 6:20 a górna od 6:30.
Wyciąg narciarski uruchamiamy od godz. 6:30. (od tego czasu będzie również czynna główna trasa narciarska na "Poranne szusowanie o wchodzie słońca").
Po wschodzie słońca zapraszamy na pyszne śniadanko do Restauracji Słotwiny Arena (czynna od godz. 7.00).

Co warto zabrać?
✅ Bardzo ciepłe ubranie
✅ Aparat fotograficzny
✅ Buty z podeszwą antypoślizgową


O ośrodku Słotwiny Arena:
Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju to 12 tras zjazdowych, dwa nowoczesne wyciągi krzesełkowe posiadające wszystkie innowacje, pożądane z punktu widzenia współczesnego odbiorcy. Na dzieci lub początkujących narciarzy już tej zimy czeka nowa taśma Sunkids na Kubusiowym Placu. Sercem stacji jest „Pensjonat Słotwiny Arena”, którego goście mogą zapiąć deskę lub narty już za jego progiem. Tuż obok znajduje się dolna stacja sześcioosobowego krzesełka. Po pokonaniu 700 metrów znajdziemy się na górnej stacji, gdzie znajduje się majestatyczna konstrukcja Wieży widokowej w koronach drzew, obiekt jest dostępny dla turystów przez cały rok.

Do dolnej stacji można powrócić na kilka sposobów np. niebieską 1650 – metrową widokową trasą „Dookoła świata” lub 1350 – metrową łagodną nartostradą. Osoby lubiące nieco więcej adrenaliny we krwi od razu wybiorą czerwone, trudniejsze nartostrady, wytyczone wzdłuż kolejki posiadające homologację FIS. Najmłodsi przygodę z „deskami” – dwiema lub jedną – rozpoczną na stoku „Słotwinka” lub Kubusiowym Placu, gdzie zainstalowany został 80 metrowy wyciąg taśmowy.

W Słotwinach Arenie powstał specjalnie zaprojektowany budynek, w którym mieszczą się: kasy, szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz zupełne nowości: sklep narciarski i przechowalnia sprzętu. Słotwiny Arena to idealne miejsce dla rodzin poszukujących spokoju, osób aktywnych w każdym wieku.

Więcej informacji: www.slotwinyarena.pl

foto: Adam Olszowski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy