Zatrzymany za przekroczenie dozwolonej prędkości, bez uprawnień do kierowania

, Na sygnale, Wiadomości, 23.01.2020 12:10,
Ciąg dalszy wyłapywania piratów drogowych przez policjantów z powiatu wadowickiego.
Zatrzymany za przekroczenie dozwolonej prędkości, bez uprawnień do kierowania
W środę (22.01) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy w miejscowości Świnna Poręba zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Skoda, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Jak się okazało, kierowca nie tylko popełnił wykroczenie przekraczając dopuszczalną prędkość o 38 km/h, ale również po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mieszkaniec Łodzi ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Mężczyzna odpowie za przestępstwo z art. 180 a Kodeksu Karnego, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. W związku z popełnionym wykroczeniem 50-latek został ukarany mandatem.

źródło: policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy