reklama
reklama

Zawodniczki z Kęt i Andrychowa na Ogólnopolskich Mistrzostwach Akrobatki

Sport, Wiadomości, 25.10.2022 14:25, INFORMACJA PRASOWA
Zawodniczki z Kęt i Andrychowa  na Ogólnopolskich Mistrzostwach Akrobatki
Zawodniczki działającego od kilku lat w Kętach i Andrychowie szkoły akrobatyki Akro-Spas wzięli udział - z dobrym wynikiem - w Ogólnopolskich Mistrzostwach Akrobatki, które odbyły się w niedzielę 23 października w Libiążu jako Turniej Andrzejkowy.

W rywalizacji wzięli udział reprezentanci ponad 20 klubów z całej Polski, w sumie ponad 300 zawodników. Akro-Spas reprezentowało 13 zawodniczek.

W klasie seniora Marta Szczepańczyk zajęła 1 miejsce. W klasie I - Aleksandra Rusinek zajęła 6 miejsce, a w klasie II - Emilia Blarowska zajęła 8 miejsce. Dziewczynki młodsze w swoich klasach zajęły miejsca w drugiej dziesiątce.

- Jako klub uplasowaliśmy się na 10 miejscu, chociaż rywalizowaliśmy z dużymi klubami z Poznania Krakowa czy Katowic - informuje Agnieszka Spasow, prezes stowarzyszenia.
foto: Akro-Spas
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama