reklama
reklama

Korzystali z hoteli i... znikali, nie płacąc za pobyt

Na sygnale, Wiadomości, 25.10.2022 07:45, red
23-letnia kobieta oraz 40-letni mężczyzna oszukali kilka hoteli i pensjonatów w regionie.
Korzystali z hoteli i... znikali, nie płacąc za pobyt
Kilka dni temu policjanci z powiatu żywieckiego wpadli na trop pary - 23-letniej kobiety oraz 40-letniego mężczyzny - którzy, jak się okazało, oszukali kilka hoteli i pensjonatów w regionie.


W jednym z pensjonatów w Węgierskiej Górce przebywali aż 10 dni, korzystając z usług hotelowych, a następnie zniknęli, nie uiszczając opłaty.

Wyrządzili blisko 2 tysiące złotych strat. Jak ustalili policjanci, osoby przy rejestracji podały fałszywe dane.

To jednak nie zmyliło śledczych, którzy szybko ustalili, że za oszustwami może stać 23-letnia kobieta oraz 40-letni mężczyzna. Oboje jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani. Jak się okazało, w ten sposób oszukali właścicieli z jeszcze kilku pensjonatów i hoteli z terenu powiatu żywieckiego.

Policjanci informują, że zatrzymani przestępstw dopuścili się również na terenie sąsiadujących miast. Oboje usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara nawet 8 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec, foto: pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy