reklama
reklama

Telewizja i internet domowy – w pakiecie taniej od T-Mobile

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.10.2022 09:00,
Magenta DOM to kompleksowa oferta od T-Mobile, która obejmuje dostęp do nielimitowanych usług – telewizji, internetu i abonamentu komórkowego. Podpisując tylko jedną umowę, klienci zyskują dostęp do wszystkich usług, niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Co więcej, dostarczane usługi są najwyższej jakości i w wersji nielimitowanej.
Telewizja i internet domowy – w pakiecie taniej od T-Mobile

Pakiety od T-Mobile – dwie opcje do wyboru

Jeśli zdecydujesz się na pakiet Magenta DOM (więcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj: https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta?2P), masz dwie opcje do wyboru:

Abonament komórkowy + Internet Domowy + Telewizja

Telewizja + Internet Domowy

Pakiety są do siebie bardzo podobne, różnią się jedynie ilością dostępnych usług (drugi pakiet nie obejmuje abonamentu komórkowego), a co za tym idzie – również ceną (pierwszy pakiet jest droższy).

Pakiety od T-Mobile – co obejmują?

Każdy z pakietów od T-Mobile obejmuje dostęp do internetu światłowodowego i telewizji. Decydując się na bardziej rozbudowaną opcję pakietu, można dodatkowo zyskać abonament komórkowy i rozrywkę bez ograniczeń. Jakie usługi zyskuje klient w pakiecie od T-Mobile?

Internet światłowodowy (z prędkością nawet do 900 Mb/s)

Telewizję (pakiet L w cenie S na rok)

Abonament komórkowy (internet bez limitu danych, nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y)

Rozrywkę bez ograniczeń (do wyboru HBO Max, Tidal, Legimi, Da Vinci Kids oraz Eleven Sports za 0 zł przez rok)

Pakiety Magenta DOM od T-Mobile – ile kosztują?

Pakiet Magenta DOM, obejmujący abonament komórkowy, internet domowy i telewizję to koszt 95 złotych miesięcznie. Za drugi pakiet, który obejmuje internet domowy i telewizję, trzeba zapłacić 70 zł miesięcznie. Ceny dotyczą pakietów ze światłowodem o prędkości do 300 Mb/s. W przypadku obydwu pakietów, umowa jest podpisywana na 24 miesiące.

Pakiety Magenta DOM od T-Mobile – co jeszcze możesz zyskać?

Wybierając pakiet od T-Mobile, zyskujesz wysokiej jakości usługi w atrakcyjnej cenie, ale nie tylko. Warto wspomnieć również o benefitach, które czekają na klientów. Mowa, chociażby o darmowej instalacji i aktywacji usług – wszystkim zajmie się wyspecjalizowany technik, a Ty nie musisz za nic płacić. Co więcej, w ofercie telewizyjnej zyskujesz obecnie aż 130 kanałów w cenie 60 i to na cały rok! Po tym okresie, sam decydujesz, z jakiego pakietu chcesz korzystać, a decyzję możesz zmieniać co miesiąc, bez konieczności czekania do końca umowy.


- Artykuł sponsorowany

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy