reklama

Irańczyk w Polsce. Spotkanie w Klubie Podróżnika w Andrychowie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.10.2022 17:00, INFORMACJA PRASOWA
Michał Rezazadeh w Klubie Podróżnika.
Irańczyk w Polsce. Spotkanie w Klubie Podróżnika w Andrychowie
Koło PTTK „Chałupa” w Andrychowie zaprasza na spotkanie w Klubie Podróżnika, które odbędzie się w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie we wtorek 25 października o godz. 18.00.


Gościem Klubu Podróżnika będzie Michał Rezazadeh, który od 2018 roku prowadzi na serwisie YouTube popularny kanał „Irańczyk w Polsce”. Michał - bo tak go nazwali polscy przyjaciele - utożsamia się z Polską i włada Polszczyzną tak, jakby się tutaj urodził.

Niedawno obronił pracę licencjacką na wydziale Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego. Podróżując wzdłuż i wszerz kraju nad Wisłą, pokazuje Polskę Polakom swoimi perskimi oczyma i poetycką duszą. W ubiegłym roku, na trasie jego wędrówek znalazł się również Andrychów. Wracał tu wielokrotnie, kręcąc przy okazji kilka filmów na swój kanał. To będzie bardzo ciekawe spotkanie.

Wstęp wolny.
źródło: PTTK Chałupa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy