reklama
reklama

Trening EMS. Każdy znajdzie coś dla siebie

Sport, Wiadomości, 08.03.2022 10:55, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Bezpłatny trening wprowadzający!
Trening EMS. Każdy znajdzie coś dla siebie
Trening w GetFit to 20 minut treningu personalnego wykorzystującego elektrostymulacje mięśni czyli EMS. W trakcie całego treningu stymulowanych jest jednocześnie dziewięć głównych grup partii mięśniowych. Dodatkowych atutem studia Ems GetFit jest praca na bezprzewodowym sprzęcie MyOfx, dzięki czemu, każdy rodzaj treningu jest możliwy.

Podczas jednej sesji treningowej aktywowanych jest 90% aparatu mięśniowego całego ciała, zaangażowanych jest jednocześnie ponad 450 mięśni i spalanych około 800 kcal.

To dzięki temu 20 minutowa sesja Treningu EMS odpowiada 2-3 godzinom spędzonym w siłowi.

Treningi w Ems GetFit Wadowice prowadzone są przez absolwenta wychowania fizycznego i korektywy wad postawy ciała, Kamila Duklanowskiego.

Dodatkowo w naszym studio, przygotowaliśmy dla Was darmową konsultację fizjoterapeutyczną połączoną z wybranym przez was masażem.

Zapraszamy na bezpłatny trening wprowadzający!

Tel : 513 186 214 lub 578 086 503
Wadowice, ul Lwowska 19/3reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama