reklama
reklama

Tak ma wyglądać nowy stadion w Andrychowie

Sport, Gospodarka, Wiadomości, 15.04.2022 17:40, DK
Kibice z Andrychowa doczekają się nowego stadionu?
Tak ma wyglądać nowy stadion w Andrychowie
Odkąd w KS Beskid zmienił się zarząd, a prezesem został ceniony przedsiębiorca i filantrop z Andrychowa Fryderyk Walaszek w klubie zmieniło się wiele. Pojawiło się mnóstwo inicjatyw, których nie sposób zliczyć. Warto jednak wspomnieć o nowym parkingu przy budynku klubu, nowych obiektach socjalno-sanitarnych na boisku treningowym przy ul. Dąbrowskiego czy strefie kibica EURO 2020. Pojawiła się również nowa sekcja w klubie- Brydża sportowego, a to tylko kilka z „ciekawszych” inicjatyw prezesa.


Teraz jednak zrobiło się naprawdę poważnie. Gmina postanowiła zainwestować w całkowicie nowy obiekt sportowo- rekreacyjny. Wszystko zatem wskazuje na to, iż KS Beskid Andrychów wkrótce będzie mógł cieszyć się nowym obiektem. Przebudowane mają zostać trybuny, bieżnia, tereny wokół boiska. Wszystko ma być bardziej funkcyjne i służyć również innych aktywnościom- nowe boisko do piłki siatkowej, lekkoatletyka etc.

Obiekt jest w trakcie projektowania. Trybuny mają pomieścić około 1000 osób, a na ich dachach (obie zostaną zadaszone) mają pojawić się panele fotowoltaiczne.

Kiedy stadion KS Beskid Andrychów nabierze nowych kształtów? - Dokładnej daty jeszcze nie podamy. Najważniejsze, że machina ruszyła. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z urzędem, który wspiera nasze starania - informuje prezes Fryderyk Walaszek.

Zobaczcie rozmowę z prezesem na temat nowego stadionu.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 16.04.2022 10:45

Tak Żak. Zmienia Andrychów w ruinę... atrakcji.... Zibi33 dodałbym jeszcze sprawę pałacu Bobrowskich i terenu przy Starowiejskiej... No I może super łącznik z Tkacką.. PS NIE GŁOSUJE NA ŻAKA!

Zibi33, 16.04.2022 08:45

Cudownie , w mieście komunikacyjny dramat ale wirtualne ronda w tym to turbinowe , nie wspomnę o tym przy galerii handlowej i MD rozwiążą nasze problemy. Tania i wspaniale działająca komunikacja miejska (oczywiście dużo mniej obciążająca budżet gminy niż ta wcześniejsza w spółce z Kętami) . Prężnie działająca zarabiająca na siebie kotłownia , oczywiście tylko na czas przejściowy kiedy uruchomimy utylizację odpadów z całej małopolski zachodniej wówczas będzie dopiero tanio i zdrowo. Wspaniała hala sportowa , pięknie zagospodarowana Pańska Góra, okazały piękny zamek jako wizytówka miasta. Tani basen wybudowany za niewielkie pieniądze. Dzieci andrychowskie uczą się w ślicznej szkole te z SP5. Teraz stadion na ile 10000tyś ludzi ? Ha ha dramat takich sukcesów wirtualnych to już się na oglądaliśmy. Niech ta ferajna zabiera się z tego miasta i nigdy nie wraca , trudno sobie wyobrazić bardziej nieudolną władzę niech już nic nie planują co najwyżej wyjazd do Oświęcimia i Krakowa.

Edward, 15.04.2022 21:54

Prawie tak piękny jak rondo turbinowe

tomekx, 15.04.2022 21:25

Burmistrz Żak zmienia Andrychów

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama