reklama
reklama

Pogoda na święta

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 15.04.2022 07:30, red
To na pewno nie będą słoneczne, ciepłe święta. Czego można się spodziewać?
Pogoda na święta

W najbliższych dniach temperatura znacznie się obniży. Pojawią się opady deszczu, a nawet śniegu. Na sobotę, niedzielę i poniedziałek synoptycy z IMGW Kraków wydali ostrzeżenie informujące, że w nocy możliwe są przymrozkach, a na drogach oblodzenia.

A tak pogodę prognozują Łowcy Burz Podbeskidzie:

Wielki Piątek - w ciągu dnia będą przechodzić fronty atmosferyczne związane z niżem Quella. Pierwszy przyniesie słabe opady deszczu rano, drugi wczesnym popołudniem sprowadzi silniejsze, przelotne opady deszczu, lokalnie burze. Temperatura będzie systematyczne spadać. W najcieplejszym momencie dnia możemy się spodziewać do 11-13*C.

Sobota - nad ranem pojawi się kolejna strefa opadów deszczu, a w górach także deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura wyraźnie spadnie. Maksymalnie na termometrach zobaczymy 3-6*C. Uczucie chłodu będzie potęgował silniejszy wiatr z północy. W ciągu dnia sporo chmur, pod wieczór zacznie się wypogadzać.

Niedziela Wielkanocna - zachmurzenie umiarkowane, zmienne.
W górach mogą pojawiać się słabe opady mieszane. Temperatura po porannym przymrozku, wzrośnie do 4-7*C. Uczucie chłodu będzie potęgował wiatr z północy.

Lany poniedziałek - podobnie jak w niedzielę. Zachmurzenie zmiennie, chwilami duże i możliwe przelotne opady mieszane. Temperatura maksymalna na poziomie 3-7*C. W dalszym ciągu nieco silniejszy wiatr z północny, potęgujący uczucie chłodu.

W kolejnych dniach bez większych zmian...reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy