reklama

Szkoła Narciarska Talarinio - zajęcia w okresie świątecznym i czasie ferii

, Sport, Wiadomości, 29.11.2020 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Szkoła Narciarska Talarinio zaprasza na zajęcia narciarskie/snowboardowe organizowane w trakcie okresu świątecznego
Szkoła Narciarska Talarinio - zajęcia w okresie świątecznym i czasie ferii

Nowa rzeczywistość trochę zmieniła plany na nadchodzący sezon. Dostosowaliśmy terminy do potrzeb dzisiejszych realiów.

Już 26 grudnia rusza pierwszy Kurs Sitnusiowy, który dedykowany jest zarówno dla dzieci początkujących jak i tych, którzy chcą powalczyć o kolejna odznakę w indeksie.

Kolejny etap to okres Nowych Ferii Zimowych, gdzie kursy odbywać się będą zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych.

Ferie (pierwszy tydzień) 4.01.2021-8.01.2021
I turnus 8:30 - 12:00
II turnus 12:30 - 16:00


Ferie (drugi tydzień) 11.01.2021-15.01.2021
I turnus 8:30 - 12:00
II turnus 12:30 - 16:00

W dotychczasowych „starych terminach” Ferii Zimowych również będziemy organizować popołudniowe Sitnusiowe Kursy oraz lekcje indywidualne.

Zauważyliśmy również potrzebę organizacji czasu wolnego dla dzieci po zajęciach „on-line” w małych grupach w godzinach wieczornych 18.00-20.00 -wkrótce więcej informacji!

Nauka jazdy na nartach czy snowboardzie może stać się wspaniałą przygodą, zwłaszcza gdy szkolenia prowadzą doświadczeni i sympatyczni instruktorzy. Właśnie takie osoby pracują w Szkole Narciarskiej i Snowboardowej Talarinio.

Nie trzeba nikogo przekonywać jak wiele korzyści przynosi sport, w tym aktywność na stoku.

Zachęcamy zarówno dorosłych jak i dzieci do odwiedzenia nas na stoku. Gwarantujemy świetną zabawę oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Zapraszamy do uczestnictwa w kursach oraz zajęciach indywidualnych, podczas których jesteśmy do dyspozycji od 8.00-21.00

Już wkrótce otwarcie sezonu!

www.talarinio.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama