reklama

Skawa w żałobie po śmierci byłego zawodnika

Sport, Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 18.06.2021 17:00,
Sławomir Świstek zmarł w wieku 53 lat.
Skawa w żałobie po śmierci byłego zawodnika
Klub Skawa Wadowice poinformował, że po długiej chorobie, w wieku 53 lat zmarł wychowanek tego klubu, były zawodnik ale przede wszystkim świetny kolega Sławomir Świstek.

Wielu zawodników grających w Skawie końcem lat 80-tych z pewnością świetnie go pamięta. Po odejściu z naszego klubu swoją karierę kontynuował w I ligowym klubie (dziś Ekstraklasa) GKS Szombierki Bytom w których występował w latach 1988-1997. Doskonale pamiętam jak klubowym autokarem udaliśmy się do Krakowa na mecz Wisły z Szombierkami aby głośno dopingować Sławka z trybun. Jeszcze niespełna 2 lata temu mogliśmy się spotkać i porozmawiać na naszym stadionie ponieważ często nas odwiedzał.

W swojej przygodzie z piłką Sławek miał możliwość reprezentowanie barw między innymi takich klubów jak Wigry Suwałki, UNIA Skierniewice, KS Pelikan Łowicz czy LKS Jedność Strzyżowice. Następnie swoją wiedzę i umiejętności piłkarskie przekazywał młodszym adeptom, jako trener.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI

SŁAWEK BĘDZIEMY O TOBIE NA ZAWSZE PAMIETAĆ‼️ RIP

- czytamy na stronie Skawy Wadowice.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama