reklama
reklama

Praca w mamNewsa.pl

MAGAZYN, Wiadomości, 17.06.2021 18:15,
OGŁOSZENIE.
Praca w mamNewsa.pl
W związku z dynamicznym rozwojem portal mamNewsa.pl zatrudni osobę na stanowisko dziennikarz lokalny.

Szukamy osoby zorientowanej w wydarzeniach lokalnych z Andrychowa, Wadowic, Kęt i sąsiednich gmin - politycznych, gospodarczych, sportowych, kulturalnych. Osoby, która posiada tzw. „lekkie piórko”, potrafi zredagować ciekawego newsa, potrafi go „zdobyć”, zrobić zdjęcie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie tekstów na mamNewsa.pl, obsługę dziennikarską ważnych lokalnych wydarzeń, obsługę firmowego facebooka, instagrama. Spokojnie, jeśli jeszcze nic nie publikowałaś (eś) w mediach - pomożemy, podpowiemy, pokierujemy, przeszkolimy, nauczymy, jak to się robi.

Czego jeszcze wymagamy? Na pewno dobrej organizacji pracy oraz rzetelności w wykonywaniu obowiązków.

To nie zawsze jest praca za biurkiem w redakcji w Andrychowie, ale również w tzw. w terenie. Czasami trzeba gdzieś pojechać, porozmawiać, zrobić zdjęcie. Na ciekawe newsy codziennie czekają tysiące naszych Czytelników. W tej pracy na pewno nie jest nudno :)

Oferujemy pracę na umowę o pracę w mamNewsa.pl – największym portalu regionalnym z Andrychowa. Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od posiadanych umiejętności, zaangażowania i efektów.

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, dyspozycyjną, masz chęci i motywację do pracy, szybko się uczysz i lubisz pracować z ludźmi, wyślij do nas swoje CV oraz przykładowy tekst swojego autorstwa wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zgłoszenie prosimy kierować na: [email protected] do 30 czerwca br.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy