reklama
reklama

Siatkarski turniej w Andrychowie [FOTO]

Sport, Wiadomości, 22.10.2022 14:45, DK
W zmaganiach brało udział 80 dziewcząt z dwóch województw.
Siatkarski turniej w Andrychowie [FOTO]
W sobotę (22.10) w hali w Andrychowie odbył się Festiwal Siatkarskich trójek dziewcząt pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wadowicach. W zmaganiach brało udział 80 dziewcząt z dwóch województw. Roczniki 2011 wzwyż walczyły o Puchar Starosty Wadowickiego.

1 miejsce zdobyła drużyna z Tęczynka. Dziewczęta otrzymały z rąk Radnego Powiatowego Sebastiana Mlaka Puchar Starosty.

2 miejsce zdobyły dziewczęta MKS Andrychów w składzie Basia Rupik, Alicja Trojak, Aleksandra Handerska i Aleksandra Gondko trenerem zawodniczek jest pani Ewa BuryKażda z uczestniczek otrzymała pamiątkowy medal i koszulkę. Uczestnicy, w trakcie zmagań mieli do dyspozycji przekąski oraz ciepły posiłek i napoje.

Sponsorami wydarzenia był Powiat Wadowice, Urząd miasta Andrychów, klub MKS Andrychów i firmy Piekarnia Marczyńscy, Spider, B-graw oraz Sami Swoi.

Równolegle odbywał się turniej kadetek w szkole podstawowej nr 2 w Andrychowie im. Marii Konopnickiej.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama