reklama
reklama

Dwa włamania w tym samym mieście

Na sygnale, Wiadomości, 24.10.2022 07:45, eł
W ciągu ostatnich dwóch dni w Wadowicach doszło do przynajmniej dwóch włamań.
Dwa włamania w tym samym mieście

Tyle zgłoszeń wpłynęło na policję. W obu przypadkach złodziej działał w podobny sposób, tyle tylko, że za drugim razem nie udało mu się dokonać kradzieży.

Pierwsze włamanie miało miejsce na osiedlu Pod Skarpą w Wadowicach. Nieznany sprawca (sam lub ze wspólnikiem) wyważył drzwi balkonowe mieszkania na parterze bloku. Po wejściu do środka splądrował pomieszczenia, po czym uciekł z biżuterią wartą około 1500 zł. Zdarzyło się to wieczorem 19 października. - Policjanci prowadzą działania zmierzające do ustalenia sprawcy lub sprawców tego przestępstwa – informuje aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Następnego dnia ktoś próbował okraść również mieszkanie na osiedlu XX-lecia. Niewykluczone, że była to ta sama osoba. Tym razem jednak rabuś miał mniej szczęścia. Wprawdzie udało mu się wyważyć drzwi balkonowe i wejść do wnętrza mieszkania, nie zdołał jednak niczego ukraść. Być może ktoś mu w tym przeszkodził albo złodziej nie znalazł niczego wartościowego, a łatwego do wyniesienia.

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy