reklama

Sędziowie z Andrychowa na międzynarodowym turnieju

, Sport, Wiadomości, 29.08.2018 14:00, DK
Reprezentują Andrychów na europejskim poziomie.
Sędziowie z Andrychowa na międzynarodowym turnieju

Nie zawsze są widoczni, ale są niezbędni na boisku. Mowa o siatkarskich sędziach międzynarodowych rodem z Andrychowa.

Sędziują ważne mecze, nie tylko te na poziomie ogólnopolskim ale i europejskim. Ostatnio ich pracę mogliśmy podziwiać w trakcie meczu Rosja – Francja oraz Polska – Rosja podczas corocznego Memoriału Huberta Wagnera.

Wcześniej Kamil Szypuła, Damian Gołuszka, Grzegorz Otfinowski sędziowali mi.in. półfinał i finał Mistrzostw Europy 2018.


Dodajmy, że Katarzyna Bizukojć jest Supervisorem na arenie międzynarodowej. Dba o spójność imprez tego typu w Polsce, meczów Ligi Mistrzów oraz meczów i turniejów Ligi Narodów itp. Z kolei Tamara Woźniak już od dłuższego czasu jest Opiekunem różnych drużyn na imprezach międzynarodowych organizowanych w Polsce.

Memoriał Huberta Wagnera to jeden z ostatnich etapów przygotowań reprezentacji Polski do wrześniowych mistrzostw świata siatkarzy. Nasi sędziowie spisują się świetnie i można powiedzieć że na poziomie II-ligowych rozgrywek na Hali MKS Andrychów, mamy światowej klasy sędziów.

Zdjęcie z Vital Heynen od lewej Kamil Szypuła, Damian Gołuszka, Katarzyna Bizukojć - supervisor PZPS, Tamara Woźniak team guide (Kanada), Grzegorz Otfinowski, Maksymilian Krętoszzdjęcie z Antigą, od lewej Grzegorz Otfinowski, Kamil Szypuła, Maksymilian Krętosz, Damian Gołuszka,

sędziowali na memoriale Mecz Rosja - Francja oraz mecz finałowy Polska – Rosja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
otulacze woombie