reklama
reklama

Rusza nowy sezon narciarski na Czarnym Groniu. Z pewnymi ograniczeniami [AKTUALIZACJA]

Sport, Wiadomości, 02.12.2020 19:25,
Warunki są dobre, stok przygotowany, więc w piątek - 4 grudnia - ruszy nowy sezon narciarski w Rzykach w ośrodku Czarny Groń.
Rusza nowy sezon narciarski na Czarnym Groniu. Z pewnymi ograniczeniami [AKTUALIZACJA]

W piątek 4 grudnia od godziny 18:00 uruchomiony zostanie wyciąg w ośrodku Czarny Groń w Rzykach k. Andrychowa.

Na razie otwarta będzie trasa czerwona, ale ośrodek zapewnia, że rozpoczyna przygotowania kolejnych tras i wyciągów, które zostaną otwarte jak tylko pozwolą na to warunki śniegowe

Od soboty stacja będzie czynna od 8:00 do 22:00 z przerwą na ratrakowanie w godz. 16:00 – 18:00. W sobotę zostanie także otwarta Zimowa Polana Aktywnego Pingwina przy Hotelu **** & SPA Czarny Groń, gdzie najmłodsi i nie tylko mogą stawiać pierwsze kroki na nartach oraz świetnie bawić się na sankach.

Są pewne ograniczenia wynikające z przepisów rządowych dotyczących koronawirusa. Administracja ośrodka apeluje do narciarzy o:

✅ZAKRYWANIE UST I NOSA
UTRZYMANIE DYSTANSU W KOLEJKACH DO WYCIAGU, DO KASY, DO BUSA ORAZ W KNAJPIE SKI
✅ PRZESTRZEGANIE LIMITU OSÓB W BUSACH
✅NA JEDNYM KRZESEŁKU MOGĄ SIEDZIEĆ: osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji turystyczno – narciarskiej, jednak istnieje bezwzględny obowiązek zasłaniania ust i nosa przez wszystkich korzystających z wyciągu!

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama