reklama
reklama

Pingwin PASS – jeździsz, ile chcesz!

Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.01.2023 17:54, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zima obfituje w wiele wolnych dni, które warto spędzić w górach korzystając z atrakcji turystycznych tam dostępnych. Jedną z najbardziej popularnych form spędzania czasu na świeżym powietrzu jest uprawianie sportów zimowych. Jazda na nartach czy snowboardzie to sama przyjemność, zwłaszcza wtedy, gdy ma się nieograniczony dostęp do tras narciarskich oraz towarzyszącej jej nowoczesnej infrastruktury. Możliwość korzystania z zimowych atrakcji gwarantuje karnet Pingwin PASS, o którym warto dowiedzieć się nieco więcej.
Pingwin PASS – jeździsz, ile chcesz!

Grupa Pingwina

Pięć polskich ośrodków narciarskich zawiązało współpracę tworząc Grupę Pingwina. Dzięki temu każdy posiadacz karnetu Pingwin PASS może korzystać zimą z tras narciarskich, a w pozostałe pory roku z tras rowerowych obsługiwanych przez poszczególne ośrodki. W skład grupy należą:

  • Słotwiny Arena Ski & Bike Park w Krynicy-Zdroju,
  • Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle,
  • Czarny Groń w Rzykach,
  • Kasina Ski & Bike Park w Kasinie Wielkiej,
  • Kurza Góra Ski & Bike Park na Mazurach.

Dzięki współpracy powyższych ośrodków narciarskich amatorzy sportów zimowych mogą szaleć na nartach i snowboardzie do woli korzystając z różnych torów narciarskich.

Karnet Pingwin PASS – co to takiego?

Pingwin PASS to karnet uprawniający do korzystania z atrakcji turystycznych oferowanych przez ośrodki narciarskie należące do Grupy Pingwina. Posiadacz karnetu może korzystać ze stoków narciarskich bez ograniczeń przez 365 dni od chwili pierwszego użycia karnetu. To jednak nie koniec możliwości jakie daje karnet. Pingwin PASS pozwala na swobodne korzystanie ze stoków również w Sylwestra i dni świąteczne. Osobom, które nie lubią tłoku lub są zapracowane, z pewnością przypadnie do gustu możliwość jazdy na nartach wieczorem.

Pingwin PASS – dla dzieci i młodzieży

Góry to także miejsce wycieczek rodzinnych. Tworząc ofertę Pingwin PASS nie zapomniano o młodszych miłośnikach zimowych sportów. Rodzice kupujący dla siebie karnet mogą skorzystać i dokupić karnet dla dziecka już za złotówkę. Skorzystać z tej propozycji mogą wszystkie dzieci do ukończenia 8 roku życia. Dla dzieci starszych i młodzieży do lat 16 przygotowano karnety ze zniżką.

Warto podkreślić, że Pingwin PASS uprawnia nie tylko do korzystania ze stoków, ale również do odwiedzania i zabawy w specjalnych strefach zimowych dla dzieci znajdujących się w ośrodkach Grupy Pingwina.

Pingwin PASS dla seniorów

W Polsce coraz aktywniejszą grupą stają się seniorzy. Osoby po 60-tym roku życia chętnie zyskują nową wiedzę i umiejętności. Wielu seniorów chętnie jeździ na nartach, co już wcześniej robiło lub dopiero uczy się tej umiejętności. Aby ułatwić dostęp do stoków narciarskich i zachęcić do zimowej aktywności osoby starsze, Grupa Pingwina przygotowała specjalną zniżkę dla seniorów.

Pingwin PASS – po sąsiedzku

Miłośnicy sportów zimowych mieszkają nie tylko daleko od gór, ale również w pobliżu ośrodków Grupy Pingwina. Dla nich powstał specjalny karnet, który uprawnia do korzystania z wszystkich tras narciarskich od poniedziałkowego poranka do piątkowego wieczoru. Karnet ten jest dostępny w nieco niższej cenie.

Pingwin PASS – przez cały rok

Karnet Pingwin PASS wspaniale sprawdza się zimą, ale wielu miłośników aktywności fizycznej zastanawia się czy warto w niego inwestować, bo sezon narciarski nie jest zbyt długi. Dlatego warto zaznaczyć, że Pingwin PASS obejmuje nie tylko atrakcje zimowe, ale również letnie. Miłośnicy sportu posiadający karnet Grupy Pingwin w ciepłe dni mogą skorzystać z górskich tras rowerowych, które zapewniają sporą dawkę ruchu i cudowne górskie widoki.

Karnet Pingwin PASS gwarantuje całoroczny dostęp do tras narciarskich oraz rowerowych obsługiwanych przez ośrodki narciarskie stowarzyszone w Grupie Pingwin. Właściciele karnetu oszczędzają nie tylko pieniądze, ale także czas. Dzieci do 8 lat mogą skorzystać z karnetu za złotówkę, a starsze i nastolatkowie mają możliwość wykupienia karnetu ze zniżka. Właściciele obiektów z Grupy Pingwin przygotowali również specjalną zniżkę dla seniorów oraz osób mieszkających w pobliżu ośrodków.

Dowiedz się więcej o Grupie Pingwina i karnecie Pingwin PASS: https://grupapingwina.pl/pingwin-pass/

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama