reklama
reklama

Od poniedziałku zamknięta droga

Gospodarka, Wiadomości, 02.01.2023 07:55,
Od poniedziałku zamknięta droga

Od poniedziałku 2 stycznia zamknięta będzie ulica Centralna w Łowiczkach k. Zatora. Dla jadących od strony Andrychowa to popularny skrót w kierunku Energylandii i strefy ekonomicznej w Zatorze, pozwalający ominąć centrum Zatora.

Od kilku miesięcy trwa remont tej drogi.

"W związku z postępem prac związanych z realizacją inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1805K - ul. Centralna w Łowiczkach, gm. Zator”, wykonawca przewiduje, że od 02.01.2023 r. (poniedziałek) droga powiatowa ul. Centralna na odcinku od skrzyżowania z ul. Bugajską do skrzyżowania z ul. Podleśną (droga do kaplicy) będzie zamknięta (nieprzejezdna). Ten etap robót, jeżeli warunki pogodowe na to pozwolą, potrwa ok tygodnia.

Prosimy o zachowanie ostrożności i kierowanie się na alternatywne drogi."

- informuje Urząd Miejski w Zatorze

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy