reklama
reklama

Koncert Kolęd z zespołem Zwysoka dla Zosi Pająk

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.01.2023 08:38, INFORMACJA PRASOWA
Wolontariusze, cała Armia Oliwiera i Zosi wraz z zespołem Zwysoka zapraszają na Koncert Kolęd.
Koncert Kolęd z zespołem Zwysoka dla Zosi Pająk
Zosia urodziła się 4 maja 2022 roku. Była duża, silna i nic nie wskazywało na to, że w jej organizmie czai się śmiertelna choroba… Kilka dni po narodzinach wróciła do domu. Była zdrowa i uśmiechnięta. Chwilę później przekonaliśmy się, jak bardzo przewrotny potrafi być los. Całą radość przerwał telefon ze szpitala. Lekarz przekazał bardzo złą wiadomość. Rdzeniowy zanik mięśni – trzy słowa, od których rozpoczęła się nasza tragedia…

SMA to choroba genetyczna, która powoduje śmierć neuronów odpowiedzialnych za pracę mięśni związanych nie tylko z ruchem, ale również z przełykaniem, oddychaniem i życiem"

Wolontariusze, cała Armia Oliwiera i Zosi wraz z zespołem Zwysoka zapraszają na Koncert kolęd, który odbędzie się 8 stycznia (niedziela) o godzinie 13:30 w sali " AULA" na Kopcu. (Klecza Dolna 1 , 34-124 Klecza Dolna) WEJŚCIE B.

Zespół Zwysoka to energiczna grupa muzyczna, która już nie raz włączała się w tego typu akcje charytatywne i niewątpliwie mają wielkie serca, a niesienie pomocy to ich wizytówka.
" Muzyka zawsze łączy i jednoczy , a w tym przypadku jest niesamowicie potrzebne właśnie zjednoczenie by pomóc Zosi , tak jak to się udało zrobić dla Oliwierka. Lubimy pomagać , i zawsze chętnie zagramy w tak szczytnym celu" - mówi liderka zespołu Dorota Bik.

Dla Zosi zagrają po raz drugi, tym razem w klimacie świątecznym, wykonując polskie kolędy i pastorałki, w różnych aranżacjach. Gościnnie z zespołem Zwysoka wystąpi wspaniały muzyk i wokalista Dawid Piwowarczyk.


Wydarzenie na Facebooku: https://facebook.com/events/s/razem-z-oliwierem-wspieramy-zo/824334112134896/
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy