reklama
reklama

Piłkarze porażeni prądem! Budynek Beskidu w opłakanym stanie

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 25.08.2021 20:30, DK / WB
We wtorek (24.08) odwiedziliśmy z kamerą stadion KS Beskid Andrychów. Z prezesem klubu Fryderykiem Walaszkiem rozmawialiśmy o stanie technicznym budynku klubu, który nie tylko wygląda źle, ale też stwarza realne zagrożenie dla zdrowia samych zawodników.
Piłkarze porażeni prądem! Budynek Beskidu w opłakanym stanie

Niedawno o mały włos nie doszło tutaj do tragedii, kiedy to w szatni juniorów, po wygranym meczu, młodzi sportowcy cieszyli się i wiwatowali, jeden z nich nadepnął na próg drzwi i został lekko rażony prądem, następnie doszło do porażenia kolejnego młodego zawodnika klubu.

Prezes natychmiast wysłał na miejsce specjalistę, i nakazał wyłączenie prądu w zagrożonej części budynku. Okazało się, że instalacja w wielu miejscach jest wadliwa i dochodzi do tzw. „przebicia”.

Jednak wadliwa instalacja elektryczna to jedynie kropla w morzu. Na niemal każdej ze ścian widnieje grzyb. Czuć odór stęchlizny i wilgoć.

Budynek nadaje się jedynie do całkowitej rozbiórki.

Prezes Fryderyk Walaszek oraz zarząd już prowadzą z Urzędem Gminy Andrychów rozmowy w tej sprawie.

Zobaczcie nagranie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 25.08.2021 22:05

Na razie bagatelizują problem. Jak gdy dojdzie do tragedii to będzie płacz .

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama