reklama

Fatalny dzień na drogach. Kolejny wypadek!

, Na sygnale, Wiadomości, 24.08.2021 17:10,
We wtorek około godziny 17:00 do zderzenia dwóch samocho0dów doszło w Andrychowie na skrzyżowaniu ulicy Głowackiego i Żwirki i Wigury.
Fatalny dzień na drogach. Kolejny wypadek!
Na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury i Głowackiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniują służby ratownicze.

Niestety, to już kolejne zdarzenia drogowe we wtorek. Wcześniej do poważnych wypadków doszło w Wieprzu i Kętach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 27.08.2021 12:20

@Andrychów reality Wersja budżetowa to światła na tym skrzyżowaniu, bo jak widać progi zwalniające nie zdały egzaminu.

FeelFree, 25.08.2021 11:27

@Andrychów reality, proponuję zmienić burmistrzów i radnych na takich, którzy realizują potrzeby WSZYSTKICH mieszkańców gminy, a nie tylko swoje zachcianki, oraz grup (w ich mniemaniu) swojego poparcia. Póki co proponuję budowę ronda w czynie społecznym. Chociaż taniej wyszedłby zakup taczek. Współczuję, też tamtędy muszę jeździć...

Andrychów reality, 25.08.2021 10:33

Jestem mieszkaniem tej ulicy, boję się o życie swoich dzieci. Czy burmistrz naprawdę nie może kompletnie nic z tym zrobić. Tylko zlecać montowanie progów zwalniających, na których codziennie niszczę zawieszenie samochodu???? Rondo nie byłoby lepszym rozwiązaniem??? Czy inwestycja rewitalizacji Pańskiej góry jest ważniejsza????