Pięciosetowe starcia w Andrychowie i Kętach

Sport, Wiadomości, 25.02.2023 19:26,
Sobota w II lidze siatkarzy.
W sobotni (25.02) wieczór w hali w Andrychowie rozegrany został drugoligowy mecz pomiędzy siatkarzami MKS Andrychów a zespołem Extrans Sędziszów. Andrychowianie pokazali w tym spotkaniu prawdziwą wolę walki, choć ostatecznie przegrali.

Mecz był bardzo wyrównany. Pierwszy set dla gości. Potem MKS wyrównał na 1-1, ale w trzecim secie ponownie górą byli przyjezdni. Gospodarzom udało się wyrównać stan setów na 2-2. Mecz rozstrzygnięty został w piątej partii, wygranej przez gości 18-16.

Mimo porażki MKS nadal utrzymuje się w czołówce drugoligowej tabeli.

MKS Andrychów - Extrans Sędziszów 2-3 (27-29, 25-22, 22-25, 25-20, 16-18)

Takie samo rozstrzygnięcie padło w Kętach, gdzie Kęczanin przegrał 2-3 z Jasłem

UMKS Kęczanin Kęty - Gamrat MOSiR Jasło 2-3