reklama

Zmiana warty w Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej [VIDEO]

Gospodarka, Wiadomości, 24.02.2023 15:20, GM, foto: WB
W piątek po południu odchodząca prezes ASM przekazała obowiązki swojemu następcy.
Zmiana warty w Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej [VIDEO]
Piątek (24.02) to był ostatni dzień pracy Bogumiły Zacny-Sporysz na stanowisku prezesa Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Kierowała andrychowską spółdzielnią od 33 lat, dokładnie od 1 października 1989 roku.


Bogumiła Zacny-Sporysz przechodzi na emeryturę. W piątek po południu oficjalnie przekazała obowiązki swojemu następcy – nowym prezesem został Tomasz Mikołajek.

Nowy szef andrychowskiej spółdzielni pracuje w administracji ASM od 2005 roku. Ostatnio był członkiem zarządu spółdzielni. Prezesurę obejmie 1 marca. Obok nowego prezesa, zarząd spółdzielni uzupełniają Janusz Własiński i Agnieszka Brońka.

Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zarządza 67 budynkami mieszkaniowymi, w których znajduje się 3520 mieszkań. Do tej pory spółdzielnia miała 8 prezesów. Tomasz Mikołajek został dziewiątym prezesem w historii spółdzielni.

Zmiana prezesa po 33 latach. To historyczny moment. Jak to się odbyło? Byliśmy tam z kamerą.

Zobaczcie nagranie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

szeliga, 26.02.2023 12:34

Kaziu , lepiej nie piej tych peanów, bo przez kilkanaście lat mieszkałeś za darmo pobierając dietę szefa rady nadzorczej, która z nadwyżką pokrywała twoje opłaty miesięczne za mieszkanie .

Gość,, , 25.02.2023 11:44

Szkoda słów obywatel bo szlag człowieka trafia. Warta zmieniona a karawana jedzie dalej. Te stołki, utrzymywanie ich to wszystko za nasze pieniądze.

Obywatel, 25.02.2023 08:22

Fajna impreza. Szkodą ,że nie pokażą tych biednych kobiet zasuwających w zimie na łopatach,odśnieżając osiedla i pracujących na umowy zlecenia dla starej i nowej warty.. Tam powinni robić zdjęcia. Brawo dla Pań sprzątających osiedla,a nię dla tych komuchów.