reklama
reklama

Zatrzymany za kradzież na stacji paliw

Na sygnale, Wiadomości, 24.02.2023 13:40,
Poszukiwany przez wadowicką prokuraturę zatrzymany na kradzieży na stacji w Czańcu.
Zatrzymany za kradzież na stacji paliw

W tym tygodniu pracownik stacji benzynowej w Czańcu przy ul. Kęckiej powiadomił policję o kradzieży skanera sklepowego wartości około 6000 zł.

Wezwana na miejsce policja, szybko rozpoczęła poszukiwania złodzieja. Okazało się, że 32-letni mężczyzna szedł sobie spokojnie jedną z ulic Czańca. Był zupełnie zaskoczony interwencją stróżów prawa.

Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie skradziony wcześniej skaner. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 32-latek jest poszukiwany przez prokuraturę w Wadowicach. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przedstawiono mu zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja Bielsko-Biała
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy