reklama
reklama

Otwarcie sali w Andrychowie z ekstraklasową drużyną

Sport, Wiadomości, 15.05.2024 07:20, red
W tym roku szkolnym uczniowie raczej nie skorzystają z nowego obiektu, ale...
Otwarcie sali w Andrychowie z ekstraklasową drużyną
Pod koniec wakacji planowane jest oficjalne otwarcie nowej olbrzymiej sali gimnastyczej przy liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie. Obecnie trwają prace wykończeniowe, a ponieważ odbiory też zajmują sporo czasu, w tym roku szkolnym raczej uczniowie LO nie skorzystają z nowego obiektu.

Oficjalne otwarcie planowane jest w wakacje. Jak się dowiadujemy, z tej okazji w Andrychowie zorganizowany zostanie turniej z udziałem występującej w Plus Lidze siatkarskiej drużyny Trefl Gdańsk, której nowym trenerem jest pochodzący z Andrychowa Mariusz Sordyl. Turniej odbędzie się prawdopodobnie na przełomie sierpnia i września.

We wtorek (14.05) na terenie sali w Andrychowie doszło do spotkania władz powiatu wadowickiego, szkoły i właśnie Mariusza Sordyla - celem było omówienia szczegołów planowanego na inaugurację wydarzenia.

foto: Starostwo Powiatowe w Wadowicach
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama