Olbrzymie emocje w Andrychowie. Zawodniczki MKS przegrywają po raz pierwszy [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 10.03.2018 18:20, DK
Olbrzymie emocje w Andrychowie. Zawodniczki MKS przegrywają po raz pierwszy [FOTO]
Występujące w siatkarskiej małopolskiej I lidze (dawna III liga) zawodniczki MKS Andrychów walczą o awans na szczebel ogólnopolski - do II ligi. Z kompletem zwycięstw przeszły przez fazę grupową w małopolskiej I lidze.

Obecnie rozgrywana jest faza finałowa w małopolskiej I lidze. W sobotę niepokonane do tej pory andrychowianki grały z zespołem Poprad Stary Sącz.

Mecz dostarczył kibicom ogromnych emocji. Po ponad dwugodzinnej batalii andrychowianki ostatecznie przegrały 2-3. W decydującym secie było 9-15. To ich pierwsza porażka w tym sezonie.

Droga do awansu jest jednak otwarta, bowiem dzięki wcześniejszym wygranym zawodniczki MKS ciągle są liderami grupy finałowej.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›