reklama
reklama

Ogromny sukces Małopolskiego Klubu Karate w międzynarodowych zawodach

Sport, Wiadomości, 30.10.2023 09:44, INFORMACJA PRASOWA
Drużynowo zawodnicy MKK zajęli 9 miejsce na 60 startujących klubów.
Ogromny sukces Małopolskiego Klubu Karate w międzynarodowych zawodach
W sobotę (28.10) w Limanowej odbyły się zawody IKO Nakamura Polish Open, w których udział wzięli prawie 460 zawódnikow z Polski, Ukrainy, Węgier i Japonii!

Zawodnicy Małopolskiego Klubu Karate z Andrychowa pod egidą Jacka Kasperka drużynowo zajął 9 miejsce (na 60 startujących klubów).

Wyniki:
Antoni Trębacz, I miejsce - cztery bardzo mocne pojedynki oraz walka finałowa, którą po 3 dogrywkach oraz braku różnicy wagowej Antronio wygrywa!

Łukasz Domagała, I miejsce - braterski pojedynek finałowy

Jan Pałosz, I miejsce - wspanialy debiut zakończony 2 wygranymi walkami!

Mateusz Domagala, II miejsce - wygrane 2 walki w pięknym stylu zakończone braterskim pojedynkiem

-Gratulacje również dla Wiktoria Filus,Piotr Szilder, Jakub Grabiec, Roman Szaszczuk oraz Weronika Piekiełko za wspaniałe pojedynki mamy nadzieje, że na koljenym turnieju będziecie na podium! Dziękujemy kibicom, rodzicom za tak liczne przybycie i mocny doping, który przyniósł tak dobry efekt! Dziękujemy i pamiętajcie, że sezon startowy dopiero się zaczął! Za 2 tygodnie kolejnze zawody!

- podkreślają działacze MKK.

- informacja prasowa -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 30.10.2023 15:58

To wypadałoby tak że zwyczajnej ludzkiej uczciwości wspomnieć o drugim klubie z okolicy znacznie wyżej w klasyfikacji sądząc po tabelce

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama