reklama

Od piątku międzynarodowy turniej siatkówki w Andrychowie

Sport, Wiadomości, 07.09.2022 11:45, INFORMACJA PRASOWA
Do Andrychowa przyjadą drużyny z całej Europy.
Od piątku międzynarodowy turniej siatkówki w Andrychowie

W dniach 9-10 września w Andrychowie odbędzie się międzynarodowy turniej piłki siatkowej XII Kaman Cup WorldVolley Masters i Amator Championship Andrychów 2022.

Dwunasta edycja Kaman Cup odbędzie się w kategoriach amator i masters, czyli w różnych kategoriach wiekowych w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.

Do Andrychowa przyjadą drużyny z całej Polski jak i z Bułgarii, Norwegii, Litwy, Ukrainy, Holandii czy też Słowacji a ciekawostką jest holenderska drużyna w której zagra Brazylijczyk, Amerykanin, Portugalczyk, Rumun, Włoch, Holender i Polak. Najmłodszy z uczestników w kategorii amator może mieć 20 lat a najstarszym uczestnikiem jest 69-letni zawodnik kategorii masters +60.

Kaman Cup łączy pokolenia z zamiłowania do siatkówki a współpraca z Panem Burmistrzem oraz Urzędem Gminy Andrychów i innymi firmami i przychylnymi instytucjami pozwoliła na realizacje tego wydarzenia w Andrychowie.

Turniej odbywać się będzie w piątek oraz sobotę od godziny 10.00 w andrychowskich halach sportowych. Główna areną będzie hala SP nr 2 przy ul. Dąbrowskiego 2.

W piątek o godz. 13.00 odbędzie się uroczyste otwarcie turnieju z prezentacją drużyn a w sobotnie popołudnie po meczach finałowych odbędą się ceremonie medalowe w 7 kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn.

Podczas dwóch dni turnieju zostanie rozegranych ponad 60 spotkań, poprzez mecze grupowe, półfinały i finały w poszczególnych kategoriach.

Goście XII Kaman Cup zawitają do Andrychowa już 8.09.2022 a po sportowych emocjach i zapoznaniu się z atrakcjami turystycznymi Andrychowa i regionu zakończą pobyt w mieście 11.09.

Wstęp na Kaman Cup jest wolny.


źródło: MOSKiT

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama