reklama

Umowa podpisana. Meblarze mają nowego sternika

Sport, Wiadomości, 06.09.2022 13:50, red
Idzie nowe w Kalwariance?
Umowa podpisana. Meblarze mają nowego sternika
Piłkarze Kalwarianki w efektownym stylu awansowali do małopolskiej IV ligi, ale w trwających od 7 sierpnia rozgrywkach zdecydowanie im nie idzie. Ani razu nie cieszyli się ze zwycięstwa, nawet z remisu. "Meblarze" zaliczyli siedem porażek i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Kto wie, może coś się w końcu zmieni. Dotychczasowy trener Konrad Tyrpuła zrezygnował, a nowym trenerem zespołu z Kalwarii został Leszek Janiczak. W Kalwarii pokładają w nim duże nadzieje.

- Trener Janiczak pracował jako szkoleniowiec takich zespołów jak Prądniczanka Kraków, Karpaty Siepraw, Słomniczanka Słomniki czy Hutnik Kraków. Z tymi ostatnimi odnosił takie sukcesy jak awans do III ligi w sezonie 2017/18 oraz awans do II ligi w sezonie 2019/20 - wyliczają działacze dotychczasowe osiągnięcia nowego trenera i liczą, że kolejny sukces osiągnie właśnie z Kalwarianką.


foto: MKS Kalwarianka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama