reklama
reklama

Nowe studio Pole Dance w Kętach

Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.05.2022 17:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Nowe studio Pole Dance w Kętach
W poniedziałek (16.05) odwiedziliśmy nowe miejsce na mapie Kęt - Let’s Fly Profesjonalne Studio Pole Dance, które mieści się przy ul. Kościuszki 14 (Park Kościuszki), na I piętrze.

Studio ma do zaoferowania różne formy zajęć grupowych i indywidualnych pole dance (pole dance dla dorosłych, nastolatków, dzieci, pole flow, treningi wzmacniające pod zajęcia pole dance, stretching) oraz zajęcia zdrowotne typu pilates i zdrowy kręgosłup.

Co ważne - nie musisz być wysportowana/y (studio zaprasza również mężczyzn), wystarczą chęci oraz obecność na zajęciach.

Jak się umówić na trening? Możecie przyjść osobiście, lub zadzwonić pod nr 664 283 688. Możecie też skontaktować się przez Facebooka: https://www.facebook.com/Lets-Fly-Studio-Pole-Dance lub Instagram: https://www.instagram.com/letsfly_studio_poledance/

Do Let’s Fly Profesjonalne Studio Pole Dance zapraszamy wszystkich, którzy nie tylko chcą zrobić formę na lato ale i tych, którzy taką formą ćwiczeń chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem.

Posłuchajcie i zobaczcie naszą rozmowę z właścicielką studia- Emilią Pawelak.
W materiale znajdziecie nie tylko przydatne informacje, ale i próbkę umiejętności Emilii. Zapraszamy

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama