reklama
reklama

MKS Andrychów pierwszy! Teraz zacznie się gra o stawkę

Sport, Wiadomości, 27.02.2021 17:15, foto: MKS Andrychów
Na razie w Andrychowie wszystko idzie zgodnie z planem.
MKS Andrychów pierwszy! Teraz zacznie się gra o stawkę

W piątkowym (26.02) spotkaniu siatkarze MKS Andrychów pokonali 3-1 (16:25, 25:21, 25:22, 25:13) zespół MKS II Będzin i z dorobkiem 47 pkt sezon zasadniczy kończą na pierwszym miejscu w tabeli śląskiej grupy II ligi.

Skład MKS: M. Fijałek - kapitan, P. Munik, M. Janikowski, P. Stysiał, K. Gawina, Sz. Czerwiński P. Jedliński M. Maryon, R. Pochłopień, J. Bochenek, M. Wołowicz.

Teraz przed podopiecznymi trenera Dariusza Syguły zacznie się gra, której być może ukoronowaniem będzie awans do I ligi.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek zespoły z miejsc 1-4 po rundzie zasadniczej utworzą dwie pary finałowe (1-4 i 2-3), które rozegrają play-off do 3 wygranych meczów. Zwycięzcy uzyskają awans do turnieju półfinałowego, w którym zagrają z finalistami innej grupy II ligi. Z półfinałów najlepsi awansują do turnieju finałowego, którego stawą będzie awans do I ligi, na zaplecze siatkarskiej ekstraklasy.

Wiadomo, że w play-off MKS Andrychów zagra z czwartym TKS Tychy (33 pkt). Drugą parę utworzy wicelider Kęczanin Kęty i trzeci AZS Częstochowa.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama