reklama

Monitoring miejski "big brotherem dla straży miejskiej"?

, Polityka, Wiadomości, 26.02.2021 16:10, PG
Radna na sesji o zaśmieconym Andrychowie.
Monitoring miejski

Podczas czwartkowej (25.02.) sesji Rady Miejskiej w Andrychowie radna Alicja Studniarz poruszyła temat zaśmiecenia Andrychowa. – W mieście jest brudno, że zgroza – mówiła radna wspominając o walających się butelkach po napojach wyskokowych w niedzielę w parku miejskim, przepełnionych koszach odpadami z restauracji McDonald’s czy stertach śmieci ul. Krakowskiej 146a.

Radna uważa, że w trakcie „młodzieżowych libacji” na miejsce powinna być wezwana straż miejska, która wymusi na uczestnikach imprez posprzątanie po sobie. Alicja Studniarz przypomniała, że niedawno zamontowany nowoczesny monitoring w gminie nie może być tylko „big brotherem dla straży miejskiej”. - To co jest w tej chwili, to urąga ogólnopolskim standardom - komentowała radna stan zaśmiecenia miasta.

Wiceburmistrz Wojciech Polak zaproponował, aby radna znalazła i przysłała do urzędu osobę, która będzie sprzątała miasto w weekend. Gmina chętnie popisze z taką osobą umowę o pracę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy