reklama

Miasto funduje bezpłatne zajęcia dla seniorów na basenie

, Sport, Wiadomości, 26.03.2019 17:00, red
Program adresowany jest dla osób w wieku 60+
Miasto funduje bezpłatne zajęcia dla seniorów na basenie
Gmina Wadowice ogłosiła nabór uczestników na bezpłatne zajęcia z gimnastyki AQUA SENIOR w ramach projektu pn. Aktywny i zdrowy senior realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Program adresowany jest do mieszkańców gminy Wadowice w wieku 60 +. Uczestnictwo w zajęciach w ramach projektu jest bezpłatne, a o przyjęciu Uczestników będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zajęcia odbędą się na basenie w Wadowicach. Będą realizowane będą w formie zajęć grupowych, dwa razy w tygodniu, czas 1 zajęć = 60 minut., całkowita liczba godzin: 40 na grupę.

- Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach z gimnastyki Aqua Senior muszą wypełnić kartę zgłoszenia uczestnictwa i złożyć dokumenty osobiście w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, pl. Jana Pawła II 23, 34 – 100 Wadowice, II piętro, pok. nr 44 lub w wersji elektronicznej na adres [email protected] – informuje wadowicki magistrat.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa w zajęciach można pobrać w Urzędzie Miejskim oub ze stronu magistratu (wadowice.pl)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama