reklama

Uderzył swoją matkę, groził sąsiadowi i uszkodził samochód. 25-latek zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 26.03.2019 11:00,
Awanturnik z gminy Andrychów zatrzymany.
Uderzył swoją matkę, groził sąsiadowi i uszkodził samochód. 25-latek zatrzymany
Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który usłyszał trzy zarzuty. Mężczyzna uderzył swoją matkę, groził sąsiadowi oraz uszkodził samochód. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu dyżurny andrychowskiego komisariatu otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z domów na terenie gminy Andrychów. Skierowani na miejsce policjanci nie zastali awanturnika, ale jak ustalili, nietrzeźwy syn najpierw wszczął awanturę ze swoją matką, a następnie uderzył ją pięścią w głowę, w efekcie czego spowodował u niej obrażenia ciała. Mundurowi w tym przypadku wdrożyli procedurę ”Niebieskiej Karty”.

- Następnego dnia policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie pod tym samym adresem. Tym razem mężczyzna groził sąsiadowi pozbawieniem życia. Funkcjonariusze zatrzymali 25-latka, który jak się dalej okazało, chwilę wcześniej uszkodził zderzak w samochodzie innego sąsiada, czym spowodował straty na kwotę 600 złotych - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mężczyźnie przedstawiono trzy zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy