reklama

Licealistki z Andrychowa wywalczyły mistrzowski tytuł

, Sport, Wiadomości, 13.03.2023 10:45,
Drużyna piłkarek ręcznych z LO w Andrychowie wywalczyła tytuł mistrza powiatu wadowickiego.
Licealistki z Andrychowa wywalczyły mistrzowski tytuł
Turniej finałowy rozpoczął się derbowego spotkania: zawodniczki LO Andrychów przegrały 2-6 z CKZiU Andrychów.

Postanowiło to nasze dziewczyny w trudnej sytuacji , kolejny mecz musiały wygrać by dalej liczyć się w walce o fazę pucharową. Na szczęście wygrywając 9:1 pokazały, że stać je na walkę o mistrzostwo! Kolejne spotkania były już popisem konsekwencji w obronie i doskonałego rozegrania w ataku. Po zwycięstwie 6:4 z gospodyniami nadszedł finał, w którym pozostało już tylko postawić przysłowiową kropkę nad "i". Tak też się stało! Wygrywając 6:3 z LO Wadowice przy niesamowitym dopingu dziewczyn z drużyny CKZiU Andrychów zdobyły upragniony tytuł Mistrzyń Powiatu Wadowickiego i awans do finału rejonowego. W tym wszystkim „maczał swoje palce” prowadzący drużynę Paweł Kopaczewski – relacjonuje LO Andrychów.

Andrychowianki zagrały w składzie: Martyna Knapik (3e) Karolina Spisak (3e), Dagmara Hałat (3e), Patrycja Handerska (3h), Angelika Witkowska (4bp), Anna Gurdek (2e), Aleksandra Lulek (2e), Weronika Zięba (2e), Katarzyna Biel (1bb), Julia Lipnicka (1bb) oraz Natalia Frączek (1g).

źródło: LO Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama