reklama

Akcja charytatywna w Parku Rozrywki Fantazja

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.03.2023 12:29,
Kto zakupi bilet wstępu, wesprze zbiórkę na Dawidka z Andrychowa.
Akcja charytatywna w Parku Rozrywki Fantazja

19 marca 2023 roku Park Rozrywki Fantazja będzie organizował akcję charytatywną: „Pomagamy Dawidkowi”. Każdy kto odwiedzi w tym dniu nasz Park i zakupi bilet wstępu wesprze zbiórkę na sfinansowanie kosztownych zabiegów oraz niezbędnej rehabilitacji Dawidka Wójcika z Andrychowa.

Chłopiec urodził się z wrodzoną wadą lewej rączki, zwaną hipoplazją. Jest to stan, w którym dochodzi do niedostatecznego wykształcenia narządu, co może być spowodowane wadami genetycznymi. Dodatkowo Dawidek urodził się z nieprawidłowym ustawieniem kości ramiennej, nieprawidłowym przedramieniem i zdeformowaną dłonią z dwoma paluszkami.

W naszym Parku pracuje ciocia Dawidka – urocza Patrycja, która jest matką chrzestną chłopca. To ona wraz z pozostałą częścią załogi Parku zadba o to aby każde dziecko w tym dniu mogło się wykazać biorąc udział w grach i zabawach przy muzyce.

O godz. 15.00 dodatkowo zapraszamy na pokazowe zajęcia teatralne prowadzone przez panią Katarzynę Mikurdę - absolwentkę Krakowskiej Szkoły Artystycznej (wydział: aktorstwo teatralne i telewizyjne), kulturoznawcę, instruktora teatralnego.

Zapraszamy serdecznie!
Liczymy na Was!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy