reklama

Już za kilka dni ruszają pierwsze lodowiska

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 29.11.2023 09:15,
W sezonie zimowym w powiecie wadowickim będą działać cztery lodowiska.
Już za kilka dni ruszają pierwsze lodowiska
Jako pierwsze w powiecie wadowickim otwarte zostanie lodowisko na Orliku w Kalwaria Zebrzydowskiej – zacznie działać już w sobotę, 2 grudnia.

W niedzielę, 3 grudnia, o godz. 14:00, zaplanowano oficjalne otwarcie lodowiska ba obiektach sportowych LKS „Orzeł” Ryczów w Ryczowie w gminie Spytkowice.

Wstęp wolny. Lodowisko otwarte będzie do końca ferii, czyli do 25 lutego 2024r.


Na połowę przyszłego tygodnia, 6 grudnia, zaplanowano otwarcie lodowiska, które po raz pierwszy będzie znajdować się na rynku w Wadowicach. Lodowisko w Wadowicach ma działać do końca lutego od poniedziałku, do niedzieli i w święta, w godzinach od 8:00 do 22:00.

Ceny – wejście do strefy lodowiska będzie kosztować 15 zł za bilet normalny i 10 zł za ulgowy uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Wadowickiej Karty Seniora. Zaplanowano darmowe poniedziałki - do godz. 15:00 (za wyjątkiem świąt) dla wszystkich mieszkańców oraz darmowy WF dla wszystkich uczniów szkół średnich i podstawowych z Gminy Wadowice.

Trwają również przygotowania do otwarcia lodowiska w w Rzykach Praciakach, w ośrodku Czarny Groń.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama