reklama

Już w sobotę jedyna taka impreza w Polsce! Knajpa 2018

, Sport, Wiadomości, 16.02.2018 16:30, INFORMACJA PRASOWA

Najbardziej zwariowana impreza tej zimy!

Już w sobotę jedyna taka impreza w Polsce! Knajpa 2018

Ani się obejrzeliśmy, a 2017 rok jest już za nami. Najnowsza odsłona KNAJPY już tuż tuż! Poprzednie edycje były szalone i najlepsze loty są wspominane do dziś. Myślicie, że w 2018 będzie inaczej? Ba! Nuda znowu się nie uda!

Także w tym roku nie zwalniamy tempa i kolejny raz, jeszcze bardziej rozkręcamy freestylowy Jam w snowparku oraz wariackie loty przez Knajpę na Stoku!

KNAJPA 2018 zapowiada się na najlepszą imprezę na jakiej kiedykolwiek byliście – w południe snowpark opanują najlepsi zaproszeni riderzy - najwyższa jakość trików murowana. No i jest o co powalczyć, bo w tegorocznym konkursie pula nagród jest imponująca, i do zgarnięcia jest nawet konkretna gotówka. Również dzikie karty z zapisów open mają o co powalczyć!

A wieczorem? Wieczorem najbardziej stylowe loty przez Knajpę i wspólna zabawa do rana! Masz plany na 17 lutego? Nam się wydaje, że już masz!

Harmonogram:

SNOWPARK SNOWBOARD CONTEST

11.00-11:30 treningi amator set-up

11.30-12.30 treningi pro set-up

11:30-12:30 zawody amator

13.00-14:30 zawody pro

20:30 Rozdanie nagród SNOWPARK SNOWBOARD CONTEST


PRZEJAZD PRZEZ KNAJPĘ SNOWBOARD & FREESKI

21:00 Przejazd Przez Knajpę

22:00 Rozdanie nagród na Przejazd Przez Knajpę & NMD AFTERPARTY w SKI BARZE z śniadaniem w Oberży!

Powoli zaczyna się już robić z tego tradycja, mianowicie - po raz piąty, 17-ego lutego bieżącego roku, odbędzie się Przejazd Przez Knajpę!


A tak było rok temu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama