reklama

Dzień otwarty w IFITT Klub Fitness Wadowice

Sport, Wiadomości, 17.10.2023 18:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dzień Otwarty w iFitt Wadowice już w najbliższą sobotę, 21 października 2023 roku, w godzinach 10:00-16:00. To będzie niezwykły dzień pełen inspiracji i aktywności!
Dzień otwarty w IFITT Klub Fitness Wadowice
21 października rozpoczniemy od fascynujących prelekcji o treningu i zdrowym odżywianiu o godzinie 10:00. Następnie o 11:00 czeka na Ciebie trening FBW z Beatą, a o 12:00 nie przegap zajęć STEP prowadzonych przez Iwonę. O godzinie 13:00 odkryj magię treningu modelującego z Dagmarą, a o 14:00 czeka na Ciebie intensywny cross trening z Brunonem.

To nie koniec niespodzianek - możesz skorzystać z naszych usług w prezencie. Wybierz między treningiem EMS, treningiem personalnym lub relaksującym masażem. Oczywiście, wejście na siłownię jest za uśmiech, ale nie zapomnij o ręczniku oraz odpowiednim obuwiu.

Nie zwlekaj, dołącz do naszej społeczności i znajdź to, co najlepsze dla swojego zdrowia i formy. Sprawdź pełen grafik zajęć dostępny na stronie iFitt oraz w aplikacji. Widzimy się już w sobotę - gotowi do wspólnego wysiłku i motywacji! Do zobaczenia! #FittDzieńOtwarty- art. sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama