reklama

Uwaga na siatki nad nowym stawem Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 17.10.2023 17:10, NEWSY CZYTELNIKÓW
Niektóre siatki są źle dokręcone lub śruby się poluzowały w trakcie użytkowania.
Uwaga na siatki nad nowym stawem Andrychowie
Siatki do leżakowania nad nowym Stawem Anteckiego od początku budzą kontrowersje. Jedna rozpadła się już kilka dni po otwarciu stawu i do dziś nie została naprawiona.

Mieszkańcy zwracają uwagę, że niektóre siatki są źle dokręcone (lub śruby się poluzowały), co może stanowić zagrożenie dla potencjalnych użytkowników, bo słabo przymocowana siatka może się po prostu zerwać, gdy ktoś na niej usiądzie.

Jeden z mieszkańców przesłał nam zdjęcia i krótkie nagranie z dokręcania poluzowanej śruby na jednej z siatek. Takich śrub zauważył więcej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 17.10.2023 20:06

oczywiście SZAKLA ;)

Archanioł Michał, 17.10.2023 20:00

@88888 i owszem rozprucia pojawiły się szybciej poprzez nadmierne używanie, ale tak czy siak POJAWIŁYBY SIĘ wcześnie czy później, szekla tylko przypomina szeklę i nie pracuje. Na żaglówce takie "nadmierne używanie powierzchni " to frajda i szekla ma PRACOWAĆ. Zabawy młodzieży tylko przyśpieszyły nieuchronny proces. Tanio kupić, drożej sprzedać ;).

88888, 17.10.2023 19:07

To nie siatki się same rozkręcają tylko nasza kochana młodzież się tak bawi a straż miejska ma dziesiątki kamer i niby pilnuje porządku. Jak tak dalej będą pilnować nowych atrakcji to do wiosny już wszystko będzie popsute.