reklama
reklama

Drużyny z Andrychowa zdominowały Orlik Cup Spytkowice

Sport, Wiadomości, 13.02.2023 08:28,
Pierwszy Beskid Andrychów, a trzeci - Progress Andrychów.
Drużyny z Andrychowa zdominowały Orlik Cup Spytkowice
W dniach 11-12 lutego w Spytkowicach i Bachowicach odbył się dwudniowy turniej piłki halowej Orlik Cup Spytkowice. W turnieju udział wzięło łącznie 24 zespołów z terenu powiatu wadowickiego i oświęcimskiego

W pierwszym dniu zmagań turniejowych dzieci urodzonych w 2012 roku i młodszych odbyły się eliminacje, z których najlepszych 8 drużyn awansowało do finałów rozegranych w niedzielę w hali w Spytkowicach.

Prym w rozgrywkach wiodły drużyny z Andrychowa. Ostatecznie rozgrywki wygrał Beskid Andrychów, drugie miejsce zajęła Zgoda Malec, a trzecie Progress Andrychów.

Na zakończenie zmagań wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian wręczył młodym piłkarzom medale, a najlepsze drużyny otrzymały piłki, natomiast triumfator bon w wysokości 1700 złotych.

Najlepsi zawodnicy turnieju to Wojciech Żmijka z AP Progres oraz Wojciech Byrdziak i Jan Kubień z Beskidu Andrychów.

foto: Borowik Bachowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama