reklama
reklama

Trwają zapisy na Bieg Tropem Wilczym - 5 marca w Wadowicach

Sport, Wiadomości, 13.02.2023 08:10,
Pierwsza edycja odbyła się 3 lata temu.
Trwają zapisy na Bieg Tropem Wilczym - 5 marca w Wadowicach
Bieg Tropem Wilczym to ogólnopolskie święto bieganie połączone od 2013 roku z obchodami Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych''. Zagościło w Wadowicach 3 lata temu i odbędzie się w tym roku 5 marca na stadionie Skawy.

Miejsca wciąż są dostępne, zachęcamy więc do zapisów poprzez formularz: https://dostartu.pl/bieg-tropem-wilczym-wadowice-2023-r8419-child0.pl.html . Trasa to 5 km po ścieżce pieszo - rowerowej - idealne warunki do ścigania się dla amatorów i profesjonalistów. Nasz lokalny bieg ma charakter kameralny i jest dobrą próbą na sprawdzenie formy po zimie. Nawet, jeśli pogoda nie rozpieści - start odbywa się o 12.30, więc będzie czas na rozgrzewkę przed - w całej Polsce odbywa się w południe bieg honorowy na dystansie 1963 m, a po biegu rozgrzać się będzie można herbatą. Zapraszamy serdecznie, by nie tylko odbyć lekcję historii na sportowo, ale również spędzić czas w gronie pasjonatów biegania. Więcej informacji znaleźć można na facebooku: https://www.facebook.com/tropemwilczymwadowice/ .

- informują organizatorzy wydarzenia.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama