Co dalej ze stadionem Hejnału?

, Sport, Wiadomości, 17.03.2017 13:50, PG
Gmina Kęty rok temu odzyskała stadion „Hejnału”. Kiedy będzie remont?
Co dalej ze stadionem Hejnału?

 

W ubiegłym roku gmina Kęty odkupiła od Syndyk Masy Upadłości KKS "Hejnał" ważne miejsce dla wszystkich mieszkańców Kęt, czyli stadion „Hejnału” przy ul. Sobieskiego w Kętach - główną płytę wraz z trybuną oraz budynek gospodarczy. Pozostała część obiektu należała już wcześniej go gminy. Ważne, bo nie odbywają się tam tylko mecze ale też różne imprezy i  festiwale.

 

Magistrat wykupił to miejsce za 600 tys. zł. Teraz mija już rok od tego czasu. Co gmina zamierza z tym robić? Zapowiadane były remonty obiektu.

 

Jak się dowiadujemy w kęckim magistracie w tym roku planowane są tylko lekkie remonty zabezpieczeniowe poszycia dachu, wymiana rynien oraz deskowanie na trybunie. Budynek, który tam stoi nie grozi zawaleniem i nie jest do wyburzenia. W kolejnych latach planowany jest kompleksowy remont całego obiektu.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 19.03.2017 07:08

ja bym zaorał i posadził ziemiaki będzie więcej pożytku

pełne wyniki i terminarz ›