Po alkoholu i bez uprawnień za kierownicą. Kolejni zatrzymani

, Wiadomości, 16.03.2017 13:35, (red)
Warto było ryzykować?
Po alkoholu i bez uprawnień za kierownicą. Kolejni zatrzymani

11 marca o godzinie 10:15 w Kętach podczas patrolu na ulicy na Sienkiewicza policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu ciężarowego marki Scania. W trakcie czynności okazało się, że kierowca tira, 28 – letni mieszkaniec powiatu gliwickiego, wsiadł za kierownice posiadając cofnięte uprawnienia  do kierowania. 

 

W nocy z 13/14 marca o godzinie  1:45 w Kętach podczas patrolu na ulicy 3 Maja  policjanci zauważyli nietrzeźwego rowerzystę. Badanie stanu trzeźwości 49 – letniego mieszkańca Czańca wykazało 1,70 promil alkoholu. Ponadto mężczyzna posiadał sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.

 

15 marca o godzinie 13:45 podczas patrolu na terenie Nowej Wsi na ulicy Kantego policjanci zauważyli nietrzeźwą rowerzystkę. W trakcie kontroli okazało się, że 65 – letnia mieszkanka Gminy Kęty ma w organizmie 0,67 promila alkoholu, a ponadto posiada sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami. 

 

Wszystkie te osoby popełniły przestępstwo. Teraz czeka ich wizyta w sądzie i wyrok.

 

 

 

 

źrodło: policja.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy