reklama
reklama

Były zawodnik Wisły i Jagiellonii wzmacnia ostatnią drużynę w IV lidze

Sport, Wiadomości, 10.02.2023 11:54,
Ma wzmocnić obronę, będzie też II trenerem.
Były zawodnik Wisły i Jagiellonii wzmacnia ostatnią drużynę w IV lidze
Po rundzie jesiennej w IV lidze beniaminek - piłkarze Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - zajmują ostatnie w miejsce w tabeli. Jesienią zdobyli zaledwie 7 punktów.

Czy Kalwarinka zdoła uchronić się przed spadkiem? Na razie wzmacnia skład. Wiadomo, że do Kalwarianki dołączy były zawodnik Wisły Kraków i Jagiellonii Białystok - Łukasz Burliga.

Pochodzący z Jachówki (powiat suski) obrońca ma na swoim koncie 247 występów w Ekstraklasie, z czego większość w barwach bliskiej kalwarianom Białej Gwiazdy. Oprócz Wisły Kraków ma w swoim piłkarskim CV takie zespoły jak Ruch Chorzów czy Jagiellonia Białystok, a ostatnio też Wieczysta Kraków, z którą wywalczył awans do III ligi oraz Widzew II Łódź.

Był Mistrzem Polski z Wisłą Kraków w sezonie 2010/11, a także dwukrotnym wicemistrzem kraju w barwach Jagiellonii Białystok (2016/17, 2017/18)

Obecnie Łukasz rozwija się w kierunku trenerskim na kursie UEFA B+A w Szkole Trenerów PZPN, dlatego też w Kalwariance oprócz roli zawodnika będzie pełnił funkcję II trenera.

źródło: Kalewarianka


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama