reklama

Apel o pomoc dla Piotra Karkoszki

, Sport, Wiadomości, 03.11.2020 13:20, NEWSY CZYTELNIKÓW
Znany trener z Kęt walczy o życie.
Apel o pomoc dla Piotra Karkoszki

Zawodnicy Sokoła Kęty, podopieczni trenera Piotra Karkoszki, wystosowali apel o pomoc.

Trener Piotr Karkoszka od 36 lat prowadzi zawodników klubu kolarskiego UKS Sokół Kęty. Swój cenny czas, serce i doświadczenie poświęca zarówno najmłodszym adeptom kolarstwa, czyli dzieciom od 8 roku życia, młodzieży, a także dorosłym. Przez cały okres kariery kolarskiej szlifuje ich talenty, wspiera, motywuje, uczy pokory, uczciwości, wpaja zasady fair play. Wychował wielu kolarskich mistrzów, kilku Olimpijczyków, kilkudziesięciu medalistów Mistrzostw Polski, Reprezentantów Polski podczas Mistrzostw Świata i Europy. Zawsze można na Niego liczyć, teraz warto Mu się odwdzięczyć, bo to właśnie On potrzebuje naszej pomocy.

W październiku doznał udaru mózgu. Przeszedł ciężka operacja czaszki. Długo leżał na oddziale intensywnej terapii. Po drodze zaraził się koronawirusem. Mimo wszystkich przeciwności losu Trener jest silny i dzielnie walczy w wyścigu o zdrowie i normalne życie. Lekarze twierdzą, że sparaliżowana część ciała ma szansę na prawidłowe funkcjonowanie, ale potrzebna jest żmudna, długotrwała i kosztowna rehabilitacja.

Wierzymy, że znów będzie mógł się do nas uśmiechać, rozmawiać jak dawniej, naprawiać nam rowery, pomagać w treningach, zabierać nas na wyścigi, przekazywać swoją ogromną wiedzę i doświadczenie. Wierzymy, że wspólnymi siłami uratujemy Człowieka, który dla nas wszystkich jest jak Ojciec.

Zawodnicy Sokoła Kęty.

Wpłat można dokonywać poprzez stronę https://pomagam.pl/ratujmytreneraZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mirek, 04.11.2020 09:53

nie znam osobiście p.Piotra ... Ale kolarstwo szosowe w Kętach i okolicy od zawsze kojarzy się z p.Karkoszką. Nie wyobrażam sobie "szosowego" i w ogóle pasjonata dwóch kółek, którego nie zainteresowałby ten adres : pomagam.pl/ratujmytrenera

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama