reklama

Antoni Kozłowski z AP Progress Andrychów drugim najlepszym zawodnikiem w Małopolsce!

Sport, Wiadomości, 26.09.2023 18:37,
Sukces młodego podopiecznego andrychowskiego klubu.
Antoni Kozłowski z AP Progress Andrychów drugim najlepszym zawodnikiem w Małopolsce!
Chłopiec z rocznika 2014, który na co dzień trenuje w roczniku 2012 w andrychowskiej AP Progress, wziął udział w pierwszej edycji "Turnieju 1vs1", organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Turniej podzielony był na 3 etapy. Pierwszy etap polegał na wygraniu gier 1vs1 wewnątrz swojego klubu. Najlepsi zawodnicy poszczególnych klubów rozegrali kwalifikacje, które odbyły się w Oświęcimiu.

Trzech najlepszych zawodników w kwalifikacjach otrzymało promocję do etapu wojewódzkiego. We wtorek (26.09) finały odbyły się w Staniątkach. Antoś po trzech wygranych meczach w fazie grupowej wygrał ćwierćfinał oraz półfinał zajmując ostatecznie 2 pozycję. Warto zaznaczyć, że oprócz miejsc organizatorzy wręczali dodatkowe nagrody.

Zawodnik AP Progress strzelił w turnieju finałowym najwięcej bramek, dlatego otrzymał również statuetkę za najlepszego ofensywnego piłkarza turnieju.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama