reklama
reklama

Pijany 19-letni motocyklista zakończył jazdę na ogrodzeniu

Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2023 10:26,
Badanie stanu trzeźwości motocyklisty wykazało 1,1 promila alkoholu.
Pijany 19-letni motocyklista zakończył jazdę na ogrodzeniu
W poniedziałek (25.09) przed godziną 22:00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej do której doszło w Osieku na ulicy Kościelnej.

Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że 19 – letni mieszkaniec gminy Osiek kierując motocyklem marki Yamaha wypadł z jezdni po czym uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Szybko okazało się, że przyczyną utraty panowania nad pojazdem był alkohol. Badanie stanu trzeźwości motocyklisty wykazało 1,1 promila alkoholu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej trzyletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz grzywna nawet do 60 tysięcy złotych.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy