reklama

Aktywne ferie zimowe 2024. Zobaczcie szczegóły

Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.10.2023 13:55, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zobaczcie propozycję na ferie zimowe. Zapisy na wyjazdy już trwają.
Aktywne ferie zimowe 2024. Zobaczcie szczegóły
Chciałbyś aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby udoskonaliło jazdę na nartach? Czy może po prostu pragniesz mu pokazać uroki zimowego szaleństwa?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” idealnym pomysłem na ferie będzie obóz w najpopularniejszym kurorcie narciarskim Jasna Chopok - Tatry Niskie.

Klub Sportowy Beskid Team oraz Mistrzowskie Obozy Agencja Turystyki Aktywnej zapraszają na aktywne spędzenie czasu w ferie zimowe 2024. Przygotowaliśmy bogaty program atrakcji narciarskich, rekreacyjnych i sportowych dla dzieci i młodzieży . Organizacją zajęć sportowych, półkolonii i obozów zajmujemy się już od 2015 roku co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie w organizacji zajęć sportowych.

Jesteśmy aktywni cały rok a to za sprawą nauki, doskonalenia pływania oraz treningów pływackich w roku szkolnym na pływalniach w Kętach, Andrychowie oraz Oświęcimiu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama